| Markenname: | wolvesteam |
| Mindestbestellmenge: | 1 |
| Preis: | negotiated price |
| Lieferzeit: | 20 Tage |
| Zahlungsbedingungen: | L/C, T/T |
Built-in antennas and owns high output the jamming distance and jamming range of this built-in antennas high power jammer is really powerful as this high power multi-purpose signal jammer can cut off the signals of WIFI2.4G WIFI5.8G GPS zur gleichen Zeit und je nach Signalstärke am detaillierten Ort beträgt die Störungsabstand höchstens 80 Meter.
Thus high quality cooling system that designed with the cooling fan inside has been used on this high powe Signal jammer so that this Omni directional antennas high power jammer can stay in the good working condition all the time and easily reach the 24/7 continuously working goal.
Auf einen Blick:
Spezifikationen
| Ausgabeoberfläche | Ausgangsfrequenz |
| CH1 | -WIFI2.4: 2400 ~ 2500 MHz |
| CH2 | -WIFI5.8 5700 ~ 5800 MHz |
| CH3 | -GPS 1500 ~ 1570 MHz |
| Ausgangsleistung: | EIRP 25W (jeweils Band) |
| Antenne: | Antennen integriert |
| Reichweite: | Bis zu 3500 Meter Entfernung |
| Nummer des Störmoduls | 3 |
| Betriebsdauer der Batterie: | 1.5 Stunden |
| Stromadapter Eingangsspannung: | AC100V ~ 250V, 50Hz ~ 60Hz |
| Gewicht: | 9 kg (System + Batterie) |
| Abmessungen: | 47 x 11 x 36 cm (Lx W x H) |
Zubehör:
Stromadapter
Benutzerhandbuch