| Markenname: | Wolves Teams |
| Modellnummer: | WT101JK20-3 |
| Mindestbestellmenge: | 1 |
| Preis: | 360 |
| Lieferzeit: | 15 Tage |
| Zahlungsbedingungen: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Output Interface | Shield Band Frequency (MHz) |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| Power Supply | AC110~220V/DC-48V (optional) |
| Total RF Power | 15W |
| Built-in Battery | DC-24V 8AH / Supports 120min Full Power Operation |
| Shielding Range | 800-1200 meters |
| Power Consumption | 80W |
| Weight | 6.0 kg |
| Dimensions | 960 × 400 × 230 mm |
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -10°C to +55°C |
| Delivery Time | 3-5 days from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
|---|---|
| Payment Terms | 50% advance, 50% before shipping |
| Delivery Terms | FOB Hong Kong / USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates provided for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |