| Markenname: | Wolvesteam |
| Modellnummer: | WT900207 |
| Mindestbestellmenge: | 1 Stk |
| Preis: | negotiated price |
| Lieferzeit: | 3-10 Tage |
| Zahlungsbedingungen: | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Jamming Range | Up to 2500m (signal level ≤-85dBm) |
| Dimensions | 530 x 300 x 200mm (excluding antennas) |
| Weight | 35kg |
| Total Output Power | 600W |
| Power Supply | AC adapter (50-60Hz/100-240V AC - DC27V) |
| Operating Temperature | -20 to +50ºC |
| Storage Temperature | -40 to +60ºC |
| Humidity | 5%-80% |
| HS Code | 8543709200 |
| Term | Details |
|---|---|
| Delivery Time | 2-3 weeks from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
| Payment Terms | 50% advance, 50% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |