| Markenname: | Wolves Teams |
| Modellnummer: | WT808BA-6 |
| Mindestbestellmenge: | 1 |
| Preis: | 360 |
| Lieferzeit: | 15 Tage |
| Zahlungsbedingungen: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Specification | Details |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Certification | CC, CE |
| Jamming Range | 5-2000 Meters |
| Type | Backpack Jammer |
| Weight | 12-13kg |
| Frequency Bands | 6-8 Bands |
| Output Power | 90 Watt |
| Antenna Type | External High Gain Omni Directional Antenna |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | WIFI2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI5.8G: 5725-5825MHz |
| CH3 | GPS: 1550-1580MHz |
| CH4 | GPS L2-L5: 1100-1300MHz |
| CH5 | GSM: 850-920MHz |
| Jammed Signal Frequency | CDMA, GSM, 2.4G WIFI, 5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
| Output Channels | 5 output channels |
| Parameter Shielding Range | Radius 5-2000 meters (-75dBm, depending on base station distance in open field) |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Net Weight | 12kg |
| Total Weight | 15kg (Aviation Case included) |
| Ambient Temperature | -10ºC - +50ºC |
| Relative Humidity | ≤80% |
| Power Consumption | ≤220W |
| Power Input | AC100~240V, DC24V |
| Battery | 24V, 30AH, Built-in standby battery (90-180 minutes usage) |
| Cooling System | Active "smart" with integrated incoming air filter |