| Markenname: | Wolves Team |
| Modellnummer: | 808L100-10 |
| Mindestbestellmenge: | 1 |
| Preis: | 1 |
| Lieferzeit: | 7-15 |
| Zahlungsbedingungen: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Frequency Range | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Jammer Type | Portable Jammer |
| Channel Number | 10 |
| Each Band Power | 50W |
| Total Output Power | 500W |
| Jamming Range | 2-90m |
| Channel | Frequency Range | Shielded Signal Type | Power |
|---|---|---|---|
| CH1 | 800-960 MHz | GSM 900, CDMA, 2G | 160W |
| CH2 | 1700-2200 MHz | 3G, 4G LTE | 160W |
| CH3 | 2300-2485 MHz | WiFi 2.4G, Bluetooth | 160W |
| CH4 | 2500-2700 MHz | 4G LTE Band 7/40 | 160W |
| CH5 | 3400-3800 MHz | 5G NR n77/n78 | 160W |
| CH6 | 5150-5850 MHz | WiFi 5.8G, Drone Control | 160W |
| CH7 | 1170-1580 MHz | GPS L1/L2, GLONASS | 160W |
| CH8 | 400-500 MHz | Walkie-talkie, LoRa | 160W |
| CH9 | 700-800 MHz | 4G LTE Band 12/17 | 160W |
| CH10 | 2400-2500 MHz | Drone Video Link | 160W |
| Delivery Time | 1-2 months from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |