| Markenname: | Wolves Team |
| Modellnummer: | 808W600-12 |
| Mindestbestellmenge: | 1 |
| Preis: | 1 |
| Lieferzeit: | 7-15 |
| Zahlungsbedingungen: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Specification | Details |
|---|---|
| Output Channels | 12 Channels |
| Total Output Power | 600W |
| Single Channel Power | 50W per channel |
| Antenna Type | External High Gain Omni Directional |
| Antenna Gain | 4-5 dBi |
| Shielding Range | 50-500 Meters (open area) |
| Power Input | AC 100-240V / DC 24V |
| Built-in Battery | 24V 30AH Standby Battery |
| Battery Working Time | 90-180 Minutes |
| Dimensions | 30 × 45 × 15 cm (without antenna) |
| Net Weight | 25 kg |
| Working Temperature | -10℃ ~ +50℃ |
| Cooling System | Intelligent Active Cooling with Air Filter |
| Warranty | 36 Months |
| Frequency Band | Range |
|---|---|
| CDMA 800 | 851-894 MHz |
| GSM 900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880 MHz |
| PHS 1900 | 1920-1990 MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170 MHz |
| WiFi 2.4G / Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| WiFi 3.6G | 3500-3600 MHz |
| WiFi 5.2G | 5100-5500 MHz |
| WiFi 5.8G | 5725-5850 MHz |
| 4G LTE 700M (US) | 725-770 MHz |
| 4G LTE 800M (EU) | 790-826 MHz |
| 4G WiMAX (US) | 2300-2400 MHz |
| 4G WiMAX (EU) | 2620-2690 MHz |
| GPS L1 | 1500-1600 MHz |
| GPS L2 | 1200-1300 MHz |
| GPS L3 | 1300-1400 MHz |
| GPS L4 | 1100-1200 MHz |
| VHF | 135-174 MHz |
| UHF | 400-470 MHz |
| Lojack | 167-175 MHz |
| RF 315MHz | 315 MHz |
| RF 433MHz | 433 MHz |
| RF 868MHz | 868 MHz |
| Term | Details |
|---|---|
| Delivery Time | 3 weeks from confirmed order |
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total per year after 4th year |