| Markenname: | Wolves Team |
| Modellnummer: | 101JH20-4 |
| Mindestbestellmenge: | 1 |
| Preis: | 300 |
| Lieferzeit: | 7-15 |
| Zahlungsbedingungen: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Frequency Range | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Frequency | CDMA/GSM/3G Cellphone |
| Jammer Type | UAV Drone Jammer |
| Channel Number | 3 |
| Each Bands Power | 5W |
| Total Output Power | 15W |
| Jamming Range | 20-50m |
| CH1 | WIF2.4G | 2400-2500MHz | 40 dBm | 10W |
| CH2 | GPS1 | 1560-1620MHz | 40 dBm | 10W |
| CH3 | WIFI5.8G | 5725-5850MHz | 37 dBm | 10W |
| Power Supply | AC110~220V/DC-48V (option) |
| Total RF Power | 30W |
| Built-in Battery | DC-24V 8AH/Support 120min Full Power Working (option) |
| Field Strength | 500 ~ 1000m @ according to signal density of mobile network |
| Power Consumption | 90W |
| Weight | 6.0Kg |
| Size (length × width × height) | 960×400×230 mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Running Temperature | -10 to +55 Celsius Degree |