| Markenname: | Wolves Team |
| Modellnummer: | S300 |
| Mindestbestellmenge: | 1 |
| Preis: | $25800 |
| Lieferzeit: | 7-15 |
| Zahlungsbedingungen: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Indicators | Parameters |
|---|---|
| Working Frequency | Ku band |
| Working Mode | Pulse Doppler |
| Detection Range | ≥5km |
| Antenna Fan Sweep Range | 0-360° |
| Pitch Beam Width | 10-40° |
| Azimuth Beam Width | 2.4° |
| Target Radial Velocity | 2.8-144km/h |
| RCS | ≥ 0.01M² |
| Minimum Detection Range | ≤120m |
| Ranging Accuracy | <10m |
| Azimuth Accuracy | ≤0.5° |
| Distance Resolution | ≤15m |
| Azimuth Resolution | ≤0.5° |
| Speed Accuracy | 0.293m/s |
| Transmit Power | 120W |
| Weight | 55kg |
| Delivery Time Schedule | 2-3 weeks from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
|---|---|
| Payment Terms | 50% advance, 50% before shipping |
| Terms of Delivery | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free software updates provided for 36 months |
| Extended Warranty | After 4th year: 5% of total for each additional year |