| Markenname: | Wolves Team |
| Modellnummer: | WT101JA10-3 |
| Mindestbestellmenge: | 1 Stk |
| Preis: | USD1.0 |
| Lieferzeit: | 7-15 Tage |
| Zahlungsbedingungen: | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Jamming Range | Up To 1000m (dependent on cell phone signal strength) |
| Power Supply | AC 110 or 220V, DC 12V or DC 24V (Optional) |
| Antennas Details | Built-in Antenna |
| Block Frequency | WiFi 2.4G, GPS, WIFI 5.8G |
| Dimensions | 96.0×40.0×23.0 cm |
| Feature | Outdoor Waterproof Case with IP55 Protection Level |
| Advantage | Built-in Battery supports 120 minutes working time |
| Weight | 7.10kg |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | WIFI 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| Delivery Time Schedule | 1-2 months from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping |
| Terms of Delivery | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates provided for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |